Kavitace je nechirurgická liposukce určená k modelování postavy a odstranění lokálně nahromaděných tukových polštářů. Kavitace je založena na využití ultrazvuku o specifické frekvenci, který vyvolává ve tkáních jednoduchou mechanickou ultravibraci. Ta je schopna způsobit rozbití tukových buněk a následnou proměnu nahromaděného tuku v tekutinu, která se pak díky přirozeným metabolickým procesům z organizmu vylučuje pomocí drenážního systému a nakonec močí. Ošetření nemá vedlejší účinky a je nebolestivé.


Každé ošetření trvá několik desítek minut a následně se doplňuje přístrojovou lymfatickou drenáží . Výsledky jsou viditelné  již po prvním ošetření. Provádí se 1 ošetření každých 5-7dní, celkový počet ošetření je individuální. Následně se doporučuje udržovací péče  každých 5-6 měsíců 1-2 ošetření.

Jedná se o neinvazivní bezpečné ošetření vhodné zejména k redukci tukových polštářků, které jsou velmi obtížně odstranitelné dietou nebo cvičením. Zároveň toto ošetření revolučním způsobem modeluje postavu a zmírňuje projevy celulitidy. Kavitace je určena pro ženy i muže všech věkových kategorií, kteří si chtějí vylepšit postavu bez chirurgických zákroků.


 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

04.06.2010 23:04:08
Tomáš Dvořák
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one