Relax Academy s.r.o.

vzdělávací zařízení s akreditací Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR

č.j.: 16584/2014-1/484

pořádá :

 

KVALIFIKAČNÍ KURZ akreditovaný MŠMT - KOSMETIČKA

 

Jedná se o rekvalifikační program: Kosmetické služby, akreditovaný ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy České republiky. Po úspěšném složení závěrečné zkoušky získá absolvent osvědčení na jehož základě může požádat o vydání živnostenského listu.

Délka rekvalifikačního kurzu je 300 hodin.
 

Popis rekvalifikačního kurzu

Kurzy probíhají v kolektivu maximálně do 6-ti žáků pro zachování individuálního přístupu ke každému z nich a naučíte se zde  veškeré kosmetické úkony, zejména komplexní kosmetickou masáž obličeje, šíje a dekoltu, mikromasáž očního okolí, čištění pleti, úpravu řas a obočí, depilaci, masky, zábaly, jednotlivé typy líčení, dermatologii, anatomii, hygienu a první pomoc, bezpečnost práce, kosmetické materiály, základy estetiky a psychologie, použití přístrojů, Živnostenský zákon a základy podnikání, obchodní činnost.

 

Obsah výuky:

V teoretické části 140 hod:

Anatomie a fyziolofie kůže * Dermatologie obecná a speciální * První pomoc * Psychologie práce s klientem * Základy podnikání a bezpečnost práce * Technologie kosmetického ošetření * Použití přístrojů v kosmetice * Kosmetická chemie *
 

V praktické části 160 hod:

Kosmetická péče - základy a technologie kosmetického ošetření klienta * Kosmetická masáž * Hygienické minimum, desinfekce, sterilizace * Kosmetická diagnóza * Barvení, formování obočí a řas, čistění pleti * Depilace a epilace * Aplikace kosmetických masek a zábalů * Úprava obličeje, make-up, líčení * Kosmetické materiály * Použití kosmetických přístrojů v praxi

 

 
Podmínky pro přijetí
  • Dovršení věku 18 let

  • Ukončené středoškolské vzdělání (maturita nebo výuční list), vhodné i pro laiky

  • Lékařské potvrzení o zdravotní způsobilosti k výkonu činnosti budoucího povolání kosmetičky

  • Dobrý zdravotní stav a fyzická kondice

 

Přehled vyučovacích hodin

 

Výuka zahrnuje 300 vyučovacích hodin z toho 140 hodin teorie (anatomie, dermatologie, hygieny a epidemiologie, bezpečnosti práce a první pomoci, aj. Dále 160 hodin praktické výuky. Výuka probíhá ve Znojmě. Pokud uchazeč na závěr složí zkoušky (anatomie, dermatologie, první pomoc, a praktickou zkoušku) před zkušební komisí, obdrží osvědčení o absolvování rekvalifikačního kurzu na jehož základě může žádat o živnostenský list.

   Pro bližsí informace volejte na telefon : 739 178 043

 

 

Možnosti studia

Kombinovaná možnost studia: Po vzájemné dohodě obou stran probíhají termíny výuky 3 celé dny v jednom týdnu (např. Po,Čt,Pá)

Denní studium v průběhu týdne: Zahrnuje výuku dva dny v týdnu od 9.00 hod do 16.00 hod.

 

Cena rekvalifikačního kurzu: viz. Termíny a cena kurzů

Místo konání kurzu: Relax Academy s.r.o., Stanislavova 40, Znojmo


 

Termíny rekvalifikačních kurzů

Naleznete v sekci " TERMÍNY KURZŮ  " 

 

12.09.2017 08:25:27
Tomáš Dvořák
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one