Proč máme potřebu detoxikovat organismus?

Pojem detoxikace znamená očištění těla od toxických látek a infekčních ložisek. Protože príčinou témeř všech nemocí jsou právě tyto elementy detoxikace představuje velmi důležitý proces očištění organismu. Je to proces, který odstraňuje príčiny - podstatu nemoci.

Príčiny zvýšené toxické záteže organismu

V současné době jsme vystaveni syntetickým a často toxickým chemickým produktům v širokém meřítku. Chemický průmysl, jeho produkty a odpadní látky vypouštěné do vody nebo ovzduší,chemické přísady v našem jídle, težké kovy či zbytky různých léků užívaných v č ím dál větší míře se neustále soustřeďují v lidském těle mnohem víc než kdykoli předtím. Každý orgán lidského těla je zasažený.

Uvedenému stavu rovnež přispívá

 • nedostatek pohybu
 • snížená kvalita jídla a způsob jeho přípravy
 • nedostatek čerstvé zeleniny a ovoce
 • kouření, požívání alkoholu a kávy
 • stres

Množství chemických látek je tak rozsáhlé, že v současnosti si už ani neuvědomujeme jejich přítomnost. Avšak tyto chemické látky si vždy najdou cestu do našeho těla v daleko větším množství než je dokážeme odbourat a tím způsobují neustále vetší toxické zatížení organsmu. Více jak 2 miliony syntetických substancí je známo v současné době, 25.000 jich přibude každým rokem a víc jak 30000 je vytvořeno průmyslovou činností. Jen nepatrná část z nich je testována. Kromě toho zdrojem toxinů jsou cigaretový dým, kofein a alkohol.Světová zdravotnická organizace (WHO) potvrdila, že v životním prostředí se nachází 60-80 % všech známých karcinogenů. Výskyt těchto látek úzce souvisí s hormonálními problémy, psychickými poruchami, vrozenými vadami.


Skupiny toxických látek

 • fyzikální (težké kovy, chemické látky, radioaktivní záteže)
 • živocišné a makrobiotické (viry, bakterie, parazité, plísne)
 • metabolické (vznikají při zpracování potravin při látkové výměně)
 • psychické (oblast stresu a strach)

Téměr všichni lidé mají v současnosti potřebu očistit tělo od těchto nebezpečných látek, které se nacházejí v lidském organismu. Je to jednou ze základních podmínek udržení zdraví.

Detoxikace je vhodná pro všechny druhy chronických civilizačních onemocnění. Pokud se toxické látky z těla odstraní a tkáně nejsou nenávratně porušené, organismus si poradí s mnoha onemocněními i sám. Chemické produkty znecišťují životní prostředí rychleji než je lidský organismus schopný přizpůsobit se těmto změnám. Náš organismus nedokáže efektivně filtrovat všechny tyto nebezpečné látky. Chemické látky ve vzduchu, vodě a jídle neustále poškozují náš organismus a snižují obranyschopnost.

Co jsou detoxikační náplasti?

Jednoduchá a přirozená detoxikace vašeho těla

Budete překvapeni výsledkem!

Náplasti detox nalepené na chodidlech

Náplasti představují bezpečnou, neinvazivní, účinnou cestu detoxikace, která je předpokladem dobrého zdravotního stavu. Speciální složky výhradně přírodního charakteru nacházejícího se v sáčcích jsou schopné absorbovat toxické, otravné látky z krve a lymfatického systému z těla přes pokožku. Tento proces revitalizuje, očištuje lidské tělo a zvyšuje imunitní systém přirozeným způsobem. To má za následek zlepšení cirkulace krve, zvýšený metabolismus, zvýšenou kvalitu spánku, uvolnění svalstva, ustupování různých zdravotních problémů a bolestí.

Náplasti DETOX jsou navíc zdrojem infračerveného záření

Náplasti jsou navíc zdrojem infračerveného záření (tepla) a záporných iontů což výborně podporuje dobrý spánek.

Přírodní detoxikační náplasti se používají velmi jednoduše přlepením na chodidla nohou na dobu 8-10 hodin v době spánku.

Nečekejte, až toxické látky nacházející se ve Vašem těle začnou ničit Vaše zdraví. Používání náplastí je optimálním a jednoduchým způsobem detoxikace Vašeho organismu. Vy sami velmi lehce budete pozorovat jak se bíložlutý prášek náplastí mění na mokré hnedošedý sáček zachytávající toxické látky z Vašeho organismu.

Detoxikační náplasti

 • absorbují toxické látky z těla přes pokožku
 • zmírňují bolest v těle
 • podporují cirkulaci krve
 • zmírňují opuchliny
 • podporují imunitní systém
 • zvyšují kvalitu krve a očištují lymfatický systém
 • zlepšují kvalitu spánku
Náplasti DETOX jsou zdrojem infračerveného záření

Ingredience v náplastech mají schopnost produkovat záporné ionty, které jsou lehko absorbovatelné pokožkou a působí antioxidačně, čímž čistí krev.

Po 3 hodinách používání náplastí dochází ke zjevnému zvýšení cirkulace krve a tělesné teploty což potvrzují červeno – oranžové oblasti.

Pro koho jsou určené detoxikační náplasti?

 • pro lidi, kteří se lehce unaví
 • pro lidi, u kterých ruce a nohy jsou chladné a často opuchají
 • pro lidi, kteří pociťují bolesti v kloubech, krku a zádech
 • pro lidi, kteří mají prudké bolesti v kolenou
 • pro lidi, kteří težce manuálně pracují
 • pro lidi, kteří dbají o své zdraví
 • pro lidi, kteří trpí špatným spánkem
 • pro ženy, které jsou po porodu
 • pro starší a slabší lidi
 • pro studenty a aktivní sportovce, atd.

Proč aplikujeme náplasti hlavně na chodidla?
Aplikace náplasti DETOX na chodidla

Podle čínské medicíny má naše tělo více jak 360 akupunkturních bodů, pričemž více než 60 bodů se nachází na chodidlech nohou. Jsou to reflexní zóny našich vnitřních orgánů. Je úzký vztah mezi příslušnými reflexními zónami na chodidlech a umístěním náplastí, které takto lehce absorbují toxické látky těla. Důvodem, proč jsou náplasti tak oblíbené je fakt, že mají velmi pozitivní efekt na člověka.

Už po prvním použití můžeme odhadovat, jaký je stupeň toxicity našeho organismu – podle zabarvení a nebo zápachu použitých náplastí (zabarvení použitých náplastí od světle šedé až k tmavě hnedé). Při pravidelném používání (individuálně od 5-30 dní) dochází k redukci zabarvení a zápachu použitých náplastí.

Doporučená délka používání náplastí je velmi individuální – detoxikace může trvat 3 dny až 4 týdny. Detoxikaci organismu můžete ukončit, když jsou náplasti po použití světlé barvy a skoro suché. Někteří lidé oznamují zlepšení svého stavu velmi brzy (v průběhu 2-3 dní), jiní cítí pozitiva až po několika týdnech. Ale jistý je fakt, že odstraňování toxických látek z těla vede k zvyšování zdraví a vitality.

Mnozí lidé používají náplasti následným způsobem: první noc náplast použijí na špičku chodidla, další noc na střed chodidla a třetí noc na oblast paty chodidla. V průběhu následujících nocí tento postup zopakují a porovnávají změny na náplastech. Někdo použije tři náplasti současně na celém chodidle a ráno zjistí, která z nich obsahuje největší množství škodlivých látek.

Kdykoliv je možné použít 1-6 náplastí. Pokud jsou náplasti aplikovány na jiné části tela, vždy současne je potřeba použít je i na příslušné zóny chodidel nohou. Doporučuje se používání ponožek, které zabrání náhodnému odstranění náplastí z chodidel. Náplasti se nepoužívají na oči ani na otevřené rány. Po použití mohou mít zabarvení do světle šedé až tmavě hnědé, mokré a nepříjemně zapáchající. Znečištěné náplasti je potřeba odstranit z těla a znehodnotit. Pokud jsou náplasti po použití suché a bílé, mohu být použity znovu.

Postupně jsou použité náplasti sušší a méně zapáchající. To je důkaz postupné eliminace toxických látek z těla. Někteří lidé začnou s další kúrou za 3 dny, jiní za 3 týdny popřípadě 3 měsíce.

Náplasti mohou používat lidé v každém věku, děti (ne děti do 3 roku) i starší lidé.


Jak to funguje?
Jak funguje náplast DETOX

Náplasti mají schopnost absorbovat toxické látky z těla přes pokožku. Tvůrci náplasti vycházejí ze staré čínské medicíny a reflexologie. Použili pro tvorbu výsledného produktu pouze přírodní látky.

Náplasti vyhřívají místo svého umístění a zároveň ho obohacují o záporné ionty, čímž dané místo aktivují a otvírají průduchy pokožky. Tento proces je předpokladem absorpce toxických látek u krve a lymfatického systému přes pokožku pomocí osmotického tlaku, přicemž jsou využívány speciální absorpčně silné přírodní látky nacházející se v náplastech.

Náplasti obsahují speciální výtažky stromu. Jde o látky, které náplastem dodávají velkou absorpční sílu, podobnou jako stromy využívají při svém vyživování. Využívá se zde podobná funkce jakou má osmotický tlak v rostlinách, který je velmi důležitý při růstu a vyživování stromu. Stromy pomocí kořenu vyhledávají vodu a výživné látky ze země a transportují pomocí polopropustných membrán do větví a listu. Tento efekt je vyvolaný osmotickým tlakem, pričemž voda ze země se lehce dostane do výšek 10-100 metrů nad zem k listům. Tento fyzikální jev využívají i detoxikační náplasti.

Určitě mnoho lidí zapochybuje, jak můžou být naše chodidla reflexními body propojenými s ostatními částmi těla prostřednictvím reflexních drah a meridiánu. Jak je možné, že reflexní body na chodidlech jsou propojené s obličejem nebo játry? Možná lidé, kteří nejsou alergičtí na česnek přesvedčí následující experiment.

Očistete stroužek česneku, rozřežte na polovinu a čerstvou štávou potírejte svoje chodidla asi 1 minutu. V průběhu velmi krátkého casu by jste měli cítit česnek ve svých ústech!!!

Je velmi složité vysvětlit přesný princip absorpce toxických látek z těla pomocí náplastí. V detoxikačních sáčcích se nachází směs velkého množství přírodních látek, pričemž složení některých z nich je chráněno patentem. Nejlepším důkazem účinnosti náplastí jsou zkušenosti spokojených klientů témeř po celém světě. Jen v Asii je detoxikačních náplastí prodaných měsícně více než 4 milióny kusů, pričemž jsou doporučeny asociacemi lékařů v Japonsku a Jižní Korei.


Jak používat detoxikační náplasti?

Náplasti nejsou invazivní a mohou se používat společně s jinými procedurami. Aplikují se hlavně na chodidla nohou, mohou být použity i na jiné části těla jako jsou akupunkturní body, otoky, bolestivá místa (kolena, holeň, lokty, ramena) atd. Používají se v době spánku, kdy lidské tělo regeneruje.

Když používáme náplasti na jiné části těla, vždy je potřeba současně použít i příslušné reflexní body na chodidlech, abychom dosáhli maximální detoxikační účinek. Náplasti musí být ve styku s tělem celou svojí plochou, jinak jsou neúčinné.


  

21.07.2007 11:36:30
Tomáš Dvořák
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one