V našem studiu Vám nabízíme jak manuální lymfatické masáže tak i přístrojovou masáž profesionálním přístrojem Lymfoven 14 Kosmetik a Pneuven Kosmetik Vacu.


Jedná se o lymfatickou masáž prováděnou přístrojem. Přístroj pracuje cíleným tlakem, při kterém se aktivuje lymfatický systém a tkáňová tekutina se zplodinami látkové výměny je odváděna. Při masáži cítíte lehký tlak, kdy se postupně nafukují jednotlivé komory v nohavicích a v břišní manžetě. V pravidelném rytmu se komory vždy postupně plní a vyfukují, a tak vzniká jemná tlaková vlna, která Vás zlehka masíruje.Celá kůra se skládá z 10 až 15 návštěv, 2-3 procedury v týdnu (záleží na stavu celulitidy a konkrétním problému). Po masáži je velmi účinný formovací zábal Wrappingem (zábal do fólie) na odstraňování podkožního tuku, celulitidy a zpevnění kůže.

Účinnost masáže spočívá v přímém vlivu na podkoží a tukové buňky. Tam se ukládá nejen tuk, který tělo nespotřebovalo, ale i všechny toxické látky, které se do těla dostaly.Tyto škodliviny jsou obvykle odváděny lymfou mízními cévami a jsou filtrovány a ničeny v mízních uzlinách a očištěná lymfa je vrácena zpět do oběhu a škodliviny vyplaveny močí.. Při nedostatku pohybu, případně nadbytku energie z kalorické potravy je tento proces omezen a odpady a tuky se v těle a hlavně v podkoží hromadí. Vznikají na povrchu dobře patrné "hrudky".

Co si vzít s sebou?

Na ošetření je vhodné si vzít legíny nebo elastické kalhoty, ponožky a tričko.
 
Účinky lymfatické masáže (lymfodrenáže):
 
Detoxikace těla
Snížení tělesné hmotnosti
Prevence otoků končetin, křečových žil, trombóz
Zpevnění pokožky
Potlačení a zlepšení stavu celulitidy
Zmenšení objemu problematických partií (břicho, boky, hýždě, stehna)
Zlepšení vzhledu pokožky (prokrvení, vypnutí)
Podpora imunitního systému
Relaxace při nadměrné zátěži
 
Léčebné účinky:
 
chronická žilní nedostatečnost
rehabilitace sportovců a osob se zatížením dolních končetin
regenerace celého organismu a posílení imunity
 
Kombinace masáže se zábalem :

V případě kosmetického využití přístrojové lymfatické masáže (např. proti celulitidě) je dobré kombinovat tuto přístrojovou sekvenční masáž společně se zábalem. V našem studiu Vám nabízíme několik druhů zábalů např.(skořicový, ozónový, balneo - zábal z  mořských řas).
 20.07.2007 13:19:47
Tomáš Dvořák
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one