Anticelulitidní masáže

V našem studiu nabízíme klientkám několik druhů masáží zaměřených na potlačování a zlepšení stavu celulitidy.Tyto masáže doplňujeme několika způsoby zábalů, např. ozonový, skořicový nebo třeba zábal z mořských řas. Vhodným doplňkem k těmto procedurám je použití vakuové masáže nebo přístroje Lymfoven (masážní nohavice).
Nyní Vám trochu představíme jednu z používaných masáží.

Anticelulitidová ozonová masáž je jednou z technik, které těží z výhod manuální práce maséra, který může daleko citlivěji než přístroje respektovat individualitu klienta a svérázný charakter jeho potíží. Anticelulitidová masáž je nepostradatelná při odstraňováni následků celulitidy nebo alespoň při zastavení či zbrzdění tohoto procesu, který nemá pouze kosmetické aspekty, ale při svých vyšších stupních představuje pro svého nositele i závažný zdravotní problém. Klienti obdrží zároveň konzultaci zahrnující soubor rad, postupů a doporučení, jak při odstranění svých potíží postupovat v dalších oblastech svého života, pokyny k domácí automasáži, úpravě stravovacích návyků, zvládání stresu atd.

                                                                                            
Po masáži se do problémových partií vtírá čistý olivový krém obohacený vysokou koncentrací ozonu. Ozon je látka, která má výrazně stimulační účinek na všechny buňky lidského organismu. Pro nás je důležitý zejména jeho účinek na kůži a podkoží ve smyslu potlačení a prevence celulitidy, vyhlazování strií a drobných žilek, kožních erozí a vypínání kůže, dále jeho účinek na stimulaci metabolismu v organismu včetně regeneračního a relaxačního efektu. Po ozonové masáži je potřebný tlakový zábal. Při kompresi stoupne tlak a filtrace z krevních kapilár se sníží, což má účinný proticelulitidový efekt. Tlakový zábal podnítí účinnější vstřebávání ozonu a je spojený s intenzivním prohříváním masírované oblasti.Nejedná se o lymfatickou masáž, ale o masáž proti celulitidě, která vychází z lymfodrenáže. Ideální je, když s odstupem času následuje po masáži lymfatické. Masírují se dolní končetiny a hýždě, následuje aplikace ozónového preparátu proti celulitidě a zábal. Trvání masáže je individuální, nejméně však 60 minut.Doporučuje se absolvovat  kůru deseti masáží dvakrát ročně.08.06.2007 22:19:39
Tomáš Dvořák
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one