Balneo - obrázek

Balneo - obrázek

Balneo znamená v překladu lázeňský.
Doby kdy se balneo procedury prováděly pouze v lázních jsou dávno pryč. S rozmachem wellnes způsobu života se stává čím dál více populární využívat tyto metody i v různých regeneračních a masérských salonech a my vám nyní některé druhy těchto lázňských metod představíme.


Boller Jura Fango – bahení zábal
Přírodní fango, bollerské bláto vhodné k terapeutickému využití na problémy s pohybovým aparátem. Stavy po úrazech, námaze, akutní i dlouhodobé bolesti kloubů a svalových partií.Boller jura fango je jemnozrnné, skládá se z převážné části z minerálních látek. Vyniká jedinečnou kvalitou díky vysokému obsahu olejů.Boller jura fango se aplikuje nanášením teplé směsi štětcem na postižená místa. Odpočinek se zábalem cca 15-30minut. Vhodná je kombinace s aroma masáží na stimulování problémových částí těla. Zábal lze aplikovat jednorázově při akutních stavech nebo dlouhodobě při stavech chronických.
Jednorázové rašelinové zábaly
Působení rašeliny spočívá v termofyzikálních, fyzikálněchemických a biochemických účincích. Aplikace těchto zábalů pomáhá při odstraňování bolesti reumatického a traumatického původu kloubů a páteře, artrózy, normalizace chybnosti svalů, zvětšení rozsahu pohybu kloubů.Relaxační zábal z mořského bahna
Relaxační zábal s nasycenými minerály obsahuje vysoké procento Mořského bahna, které je bohaté na minerální látky a soli. Tento přípravek očišťuje epiderm od toxinů, odstraňuje únavu svalů, vyživuje organismus minerály a mikročásticemi, odvádí přebytek vody z organismu. Mořské bahno je bohaté také na směs tělu potřebných částic. Aktivní komponenty prochází přes pokožku a pronikají do těch orgánů,které potřebují určité látky. Díky rozehřívání probíhá absorpce lépe.Tepelný zábal na hubnutí a zpevnění – THALLASPA
Vysoká koncentrace rozdrcených řas Laminaria Digitata v tomto zábalu dovolují aktivovat spalování kalorií a přebytků tuků v organismu. Díky přítomnosti hořčíkových solí v tomto přípravku, které se po smíchání s vodou rychle ohřívají, se zesiluje působení aktivních komponentů, které společně působí na tukové tkáně. Mořské bahno stimuluje obnovu buněk, odvádí toxiny, a také má vlastnosti tepelného izolátoru.


08.06.2007 22:14:13
Tomáš Dvořák
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one