Lymfoven 14 Kosmetik je stolní elektronický přístroj používaný k lymfatické (mízní) drenáži. Kompresor v přístroji vyvíjí tlak vzduchu, který hadičkami vhání postupně do jednotlivých komor návleků. Návleky pak následně svírají končetiny. Po nafouknutí všech komor se vzduch vypustí. Tím se jeden cyklus vlny ukončí.  Elektronickým systémem je možno přístroj naprogramovat individuálně tak, aby se vytvářely měkké, rytmické a velmi příjemné tlakové vlny.


Návleky jsou z omyvatelného materiálu a opatřeny suchými zipy. Možnost aplikace lymfatické drenáže je dvojí: 1. rukávy (na paže včetně axil), 2. kalhoty (na celé nohy a břicho). Nelze aplikovat v jednom dni drenáž nohou a paží! Návleky se nepřikládají na holé tělo. Přikládají se na oděv, čímž je zaručena hygieničnost této procedury. Doporučujeme použití staršího oděvu, aby nedocházelo k poškození od suchého zipu při upínání a snímání návleků.Na tuto proceduru je nejlepší si vzít s sebou legíny, ponožky a tričko.

Lymfatická drenáž pomáhá normalizovat a udržovat vyvážený vztah dynamického proudění mezi krevním a lymfatickým systémem a tkání. Poruchy v mízním nebo žilním systému, málo aktivní svalové odčerpávání  mají za následek funkční i estetické změny kůže, podkoží i dalších orgánů. Lymfatická drenáž přístrojem Lymfoven pomáhá ve značné míře zvýšit průtok lymfy a zmírnit až zcela odstranit i negativní patologické projevy. I při těžké celulitidě je možno docílit velmi dobrých výsledků. Při současném použití anticelulitidového prostředku (krému, gelu) se účinnost drenáže zlepší bezpečně, výrazně až viditelně.

Cíleným masážním tlakem jsou ve tkáních aktivovány odpadní látky. Tuk a přebytečná tekutina je ze tkání odtransportována lymfatickými cestami. Výrazně se posiluje imunitní systém a odolnost organizmu. Tímto způsobem se organizmus čistí a současně se stimuluje trávení a vyprazdňování moči. Při proceduře dochází automaticky i k hlubší relaxaci, což umocňuje její výsledný efekt. Zdravotní stav a vitalita se očividně zlepší již po první aplikaci. Po dobu využívání sekvenčních tlakových drenáží je ze zdravotního hlediska nezbytné dodržovat ve zvýšené míře pitný režim, tzn. 2,5 až 3 litry tekutin denně. Nejlépe čistá voda nebo slabší čaj, případně minerálky s malým obsahem solí a minimálně sycené.


Doba jednorázové aplikace je minimálně 20 minut. Pro zajištění trvalejších výsledků je třeba absolvovat kúru složenou minimálně z 10, ale lépe 15 až 20 aplikací v závislosti na dosavadních fyziologických změnách, požadovaném zlepšení stavu a věku klienta. Dobu jednotlivé aplikace je možno prodloužit podle subjektivních pocitů a požadavků.

Pro přístroj LYMFOVEN jsou vypracovány výrobcem ve spolupráci s nejlepšími lékařskými odborníky "Kontraindikace a indikace lékařské (absolutní a relativní), kosmetické a ostatní", se kterými se zákazníci musí v zájmu svého zdraví seznámit a respektovat je. Při pochybnosti nechť se poradí se svým odborným lékařem.

Odbornou poradenskou činnost pro aplikace lymfodrenáže na požádání poskytne vyškolená obsluha přístroje.


 


 

04.08.2007 10:05:11
Tomáš Dvořák
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one