KOSMETIC VACU - Hlavní účinky vakuové masáže KOSMETIC VACU:

Aktivace lymfatického systému a odplavování zplodin látkové výměny.
Podpota štěpení tuků a jejich odplavení z podkoží.
Podpora činnosti enzymů ve fibroblastech.
Podpora mezibuněčného metebolismu.


Praktické využití účinků kosmetic vacu :

Proti celulitidě.
K odstraňování otoků.
Jako podpůrná metoda při ošetřování obličeje.
Proti akné.
Jako příprava pro různá speciální ošetření,například: uvolňování zatuhlého svalstva na zádech a šíji,masáži a propínání kůže proti strijím,na ochablých partiích těla a obličeje a k vyhlazování vrásek,prokrvení a regeneraci vlasové pokožky,kůže obličejové části a oblasti dekoltu,aktivaci fagocytů(likvidují cizí organismy a zbytky tkání,např. v případě metličkových varixů nebo teleangiektázii.)
Přístroj KOSMETIC VACU je určen pro kosmetickou vakuovou masáž.Při této masáži dochází k přerušovanému působení podtlaku na tu část těla,ke které je přiložen skleněný aplikátor.
Pokožka se tímto přístrojem nasaje do speciálních baněk a je „masírována“ pulzním vakuem, čímž dochází k štěpení a rozmělňování tukových buněk. Ty jsou odvedeny lymfatickým systémem do vylučovacích orgánů těla. Tím dochází k zeštíhlení a vytvarování problémových partií, ze kterých zmizí nepěkné tukové polštářky. Při aplikaci pokožka ihned zrudne a je hladší. Masáží pulzujícím vakuem - znovu ožívá stará tradice práce s baňkami. Tento jedinečný víceúčelový přístroj má hned několik pozitivních účinků: značně zlepšuje lymfatický tok, zvyšuje spalování tuků a povzbuzením činnosti enzymů zpevňuje podkožní vazivo. Pomocí pulzujícího vakua jsou s velkým úspěchem prováděna i další ošetření, jako např. zpevnění podkožního vaziva na pažích nebo odstranění těhotenských strijí. Pro mnohé ženy bude použití tohoto přístroje při masáži jistě zajímavé tím, že se stará o odbourávání podkožního tuku na typicky problémových partiích: odstranění dvojí brady či jezdeckých kalhot (žargon pro tukové polštářky v oblasti vnějších stehen). A mimochodem, ošetření tímto přístrojem je mnohem příjemnější než se na první pohled zdá. A je velice jednoduché: podtlakem se kůže nasaje do skleněných baněk a tukové buňky se natáhnou do takové míry, že jejich stěny se stanou průchodnějšími a pronikne přes ně více O2. To podnítí rychlejší spalování tuků a zplodiny tohoto metabolizmu se odvedou lymfatickou soustavou.
 
Jaké jsou účinky ošetření?

odbourávání podkožního tuku
postupné zlepšení následků celulitidy
lymfatická drenáž - účinné pročištění a zlepšení metabolismu celého organismu
prokrvení a regenerace vaziva
vyhlazení a prokrvení pokožky
vyhlazení a zmenšení jizev a strií
odstranění popraskaných žilek, podpora tzv. fagocytózy
snižování patologického ukládání tuků v podkoží s vynikajícími výsledky
ošetření anetické pleti

Jaký je ideální počet návštěv a délka ošetření?

Doporučujeme návštěvy alespoň 2x - 3x týdně pro nastartování lymfatického systemu. Udržovací proces cca 1-2x měsíčně.
Doporučujeme 30-60 minut dle zvolené ošetřované partie, nebo jako vhodný doplněk k některé masáži např. Anticelulitidní masáže
 
 
30.06.2007 12:45:54
Tomáš Dvořák
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one