Reflexologie nohy je velmi účinná forma jak diagnostické, tak terapeutické masáže chodidel. Chodidla člověka představují dokonalou mapu celého lidského těla. Cílenou stimulací jednotlivých reflexních zón tedy vytváříme základní předpoklady k prevenci a léčbě mnoha onemocnění. Pomocí reflexního působení na patřičné plošky lze totiž najít skutečné příčiny nemocí či odhalit oslabení orgánů ještě dříve, než samotná nemoc propukne. Stlačováním a hlazením příslušných bodů na chodidle, dokážeme nejen ovlivňovat vnitřní orgány, ale i ulevit od bolesti, uvolnit nahromaděné napětí, rozproudit tok energie v těle a celkově tak navodit pocit uvolnění a dokonalé harmonie těla. Touto šetrnou a účinnou technikou tedy přispíváme k obnovení tělesné i duševní rovnováhy a aktivujeme přirozené léčebné síly organismu. 

Na našem kurzu se naučíte nejen správně vyhledávat a stlačovat reflexní zóny na chodidlech, poznat kdy reflexologii použít a kdy je potřeba se jí vyvarovat, ale také jak vést rozhovor s klientem a jak s ním vyplnit diagnostický formulář. Dozvíte se jak zmírnit stres, úzkost, bolest hlavy, jak zlepšit spánek, rozproudit krevní oběh, prokrvit orgány a posílit nervovou soustavu. Stejně tak proč nepodceňovat prevenci a jak si díky automasáži vylepšit své zdraví. Dále se dozvíte nejen o rozložení, umístění a funkci základních orgánů, ale i jak lépe porozumět vztahům mezi těmito reflexními body na noze a orgány pomocí nauky tradiční čínské medicíny. 

Kurzu reflexní masáže plosky nohy se může zúčastnit každý, je tedy vhodný jak pro profesionální maséry, kosmetičky, pedikérky apod. tak i pro lidi, kteří nemají jakékoliv znalosti anatomie či masážních technik.


Kurz je dvoudenní a další informace o ceně a aktuálním termínu pořádání tohoto kurzu naleznete vlevo v panelu v sekci "TERMÍNY KURZŮ"

16.06.2011 09:57:34
Tomáš Dvořák
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one