Chcete se naučit masáž ?

Seminář o masáži s praktickou výukou, pro širokou laickou veřejnost.

Chcete se naučit umění doteku a masáže ?

Pripravili jsme pro Vás řadu seminářů a kurzů, určenou pro širokou laickou veřejnost.Tyto výukové kurzy jsou určené jak pro všechny věkové kategorie osob, tak i např. pro partnerské páry, které se chtějí naučit umění laické masáže.

Nyní máte možnost proniknout do tajů umění masáže a to v podstatně kratší době než při absolvování rekvalifikačního kurzu v oboru masér mimo oblast zdravotnictví. Tento kurz je skvělou příležitostí pro ty, kdo s masírováním nemají ještě žádnou zkušenost, ale rádi by odněkud začali, nebo pro ty, kdo už zkoušejí doma někoho tzv. podomácku masírovat, ale nemají v tom ještě žádný ucelenější systém, řád a navíc se bojí hlubších zásahů, aby někomu neublížili.

Tým profesionálních masérů z pro vás připravil systém přednášek s cílem seznámit laickou veřejnost se základními principy masáže, které je třeba dodržovat tak, abychom masírovanému člověku neublížili, ale naopak pomohli načerpat nových sil.

Naučíme Vás základní hmaty potřebné k provedení příjemné uvolňující masáže. Každý seminář je rozdělen do výukového bloku a je jednodenní. Nejčastější termíny jsou Sobota a to od 9.00 do 17.00 hod. 

Jednotlivé semináře:

Champi- Indická masáž hlavy a šíje ( 1000 Kč ) - 8 hod.

Masáž šíje a zad (1000 Kč) - 8 hod.

Masáž nohou a hýždí (1000 Kč) - 8 hod.


Co vše zajimavého se na těchto seminářích naučíte a dozvíte ?

Účinky a přednosti správně prováděné masáže

Kdy a za jakých okolností nelze určité partie masírovat

Hlavní svalové skupiny které se masírují

Praktická cvičení a nácvik masážní techniky

Ukázky dalších druhů masážních technik ( Havajské masáže, Thajská, baňkování aj. )

a spoustu dalších zajímavých informací.....

Tento seminář nenahrazuje rekvalifikační kurz, který je třeba absolvovat pro absolutní zvládnutí profesionálně prováděné masáže ale má za úkol, seznámit širokou laickou veřejnost s případnými riziky při masírování a má naučit provádět základní masérské hmaty při relaxační masáži v domácím prostředí.


Místo konaní kurzů :

Relax Centrum

Stanislavova 40, Znojmo


Termín jednotlivých seminářů:

Pro bližší informace si zavolejte na tel: 739 178 043


Co si vzít sebou ?

Pro vaše pohodlí vezměte sebou pohodlné oblečení nejlépe světlejší barvy ( starší oděv - možnost umaštění od masážního prostředku), přezůvky, psací potřeby a především dobrou náladu a chuť se naučit něčemu novému a prožít tak den plný nových zážitků.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one