Všeobecně o masážích

Masáž – je stará jako lidstvo samo. Je to nejstarší forma léčby a relaxace, která je všem dostupná minimálně formou automasáže. Každý si může v masáži najít to své, protože dobrá masáž obsahuje vše, co člověk potřebuje a chce.

                              

 Co kvalitní masáž obsahuje ?

- Dotyk Všichni potřebujeme aby se nás druzí dotýkali. Je nám to příjemné,  dává nám to pocit bezpečí, důvěry a určité imunity. Ti, kteří vykřikují, že dotyk nepotřebují, Ti po něm touží nejvíce a možná si to ani někdy neuvědomují.
 
- Odpočinek Jestliže se cítíme bezpečně a uvolněně, můžeme si odpočinout, nabrat nových sil a mít více důvěry v sebe sama i ve věci příští. A do dalších dnů příštích člověk odchází uvolněnější a šťastnější.
 
- Zdraví Masáž nás uvolní  a rozptýlí problémy, které si v těle hromadíme ze svých starostí. Sami jste už určitě zažili dny, kdy jste očekávali potíže a nemohli jste se ani hnout, jak Vás některá část vašeho těla bolela.

               
                                                                                 
Masáže mají blahodárný vliv nejen na naše zdraví, ale i na psychickou pohodu. Jejich kladné účinky na organismus oceňoval už "otec medicíny " Hyppokrates. Je prokázáno, že odbourávají nežádoucí problémy, jako jsou bolesti hlavy, nespavost, vysoký krevní tlak nebo depresivní stavy a příznivě působí na pohybový aparát.Tajemství masáže spočívá v kombinaci tlaku, plynulosti a rytmu.
 
                                         
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one